Kniha návštěv

Datum: 10.10.2012

Vložil: Thomas von Schonbach

Titulek: Re: Super sajty

samozřejmě tam byla chyba: ost.banikmezibori.cz

Datum: 10.10.2012

Vložil: Forrest Gump z Výškova...

Titulek: Pozdrav z Výškova

Ahoj a díky za odkaz na Vaše stránky, jelikož Vás znám z turnajů, tak sleduji Vaši úspěšnost a výsledky. Rádi Vás opět u nás uvítáme, vždy jste zárukou dobrého pinčesu, ale doufám že to bude mít u nás těžší a těžší díky naším hráčům :-)
Ahoj Luboš

Datum: 10.10.2012

Vložil: Martin

Titulek: Loko B - Obrnice

Dnešní(vlastně už včerejší :-) )zápas se mi fakt líbil,kvalitní soupeř,parádní výměny,bojovnost chuť vyhrát....!!!!.....kluci hráli fakt dobře!!!!Zděnda paráda,2 body,vyrovnanej zápas s fandou Lálou,Karel hrál fakt dobře,porazil Jirku Bambase,donutil ho zlomit pálku :-),moc nechybělo a měl i Metalovo "skalpík" i proti Fandovi a Fidžimu hrál svůj nadstandard!!!....no a Víťu jsem takhle dobře už dloooooouho neviděl hrát !!!!....důležitě 2 body ve dvouhrách....,nová pálka mu snad sedí,ve čtyřhře jsme sehráli,dost dobrou vítěznou "partii" :-)....no a já odehrál to co se ode mě očekává ..........................:-))))))))))))))))))))))))))))....tak hrrrrrrr na Baník G !!!

Datum: 11.10.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Loko B - Obrnice

Myslím, že to byl z obou stran velice kvalitní zápas, slabší byl asi jen ten střídač z Obrnic.

Datum: 09.10.2012

Vložil: Martin

Titulek: "A"čko

V pátek 5.10.kluci fakt zamakali a vyhráli v Klášterci,kde mají hodně silný tým!!!
Dneska 8.10. jsme hráli derby na Baníku a sestava:Kalivoda,Míra Lukaščuk,Michálek a Lípa byla nad naše síly :-(...prohra 10-8,...i takové těsné prohry k pinčesu patří....chyběl bodík k rozhodující čtyřhře....ale bojovali jsme,dřeli jsme a odešli jsme se vztyčenou hravou !!!!!!!
Perfektně zahrál Hofík!!!!4 body!!....dívat se na jeho hru je radost,dá neuvěřitelný balónky !!!...kapitán má určitě radost,že má k sobě takového tahouna(snad mu to vydrží:-) ),mě jako jeho fotříka těší hlavně,že má pod kontrolou nervičky(snad mu to vydrží :-) )...
My s klukama přidali také 4 body...tentokrát to nestačilo,ale to nevadí,důležitější je,že nám to v týmu klape!!!!

Datum: 09.10.2012

Vložil: Martin

Titulek: "B"éčko

.....hrrrrrrrrr na Obrnice :-)

Datum: 01.10.2012

Vložil: Jarda

Titulek: první ostrý zápas "Ačka"

V neděli 30.9.2012 vstoupilo "A" mužstvo do soutěže KPII vítězstvím 13:5 proti TTC Litvínov D na stolech soupeře. Musím uznat, že soupeř nebyl v plné síle, ale my jsme nic nepodcenily. Byla to dobrá průprava na další utkání po dlouhé letní pauze :-).

Body:
Martin ml. 3,5/4
Martin st. 1,5/2
Vláďa 3,5/4
Golík 2/4
Jarda 2,5/2

Datum: 01.10.2012

Vložil: Martin

Titulek: Re: první ostrý zápas "Ačka"

.....ukázalo se,že musíme ještě pořádně potrénovat:-),

Datum: 27.09.2012

Vložil: Jarda

Titulek: "B" v Jiřetíně

Pánové, velká gratulace za skvělý vstup do sezóny a výsledek ve třech. Jen tak dál!!! Doufám že v neděli vás áčko napodobí :-).

Datum: 27.09.2012

Vložil: Tonyk

Titulek: Vzpomínka

Zápas to byl pěkný. Martin mi medal napít, protože nechtěl mít střevní problémy jako já. Naštěstí vedle byla večerka, tak jsem nehydratoval. Zavzpomínal jsem po svém výkonu na šampióna Martina Šlapáka, který takovýmto způsobem - na 5 setů - odehrál většinu svých zápasů. Škoda toho Horáčka! Dal se.

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek